מעיין האור  המרכז ללימודי רייקי אותנטי נס ציונה

אזור גיאוגרפי:

המרכז ללימודי רייקי אותנטי בישראל בהנהלת נמרוד קדם.
רייקי היא שיטת ריפוי אנרגטית הנעשית באמצעות הנחת ידיים ומהווה חלק ממערכת להתפתחות רוחנית אשר פותחה ביפן בתחילת המאה העשרים. השיטה מעודדת את הגוף להפעיל את מנגנוני הריפוי הטבעיים שלו ולרפא את עצמו.
במסגרת הלימודים מקבלים את הידע המלא של הרייקי המסורתי, כפי שנלמד במערב, משולב בידע יפני אותנטי המהווה בסיס לחיים טובים יותר ומסייע להתפתחות רוחנית.

קהל היעד

כל אדם, בכל גיל, מכל מין, דת וצבע, יכולים ללמוד ולעסוק ברייקי. הרייקי אינו דת או כת. אינו מערכת התלויה באמונה כלשהי ואינו מתנגש או נוגד אמונה דתית כלשהי. הרייקי ניתן לשילוב בכל שיטות הריפוי האחרות, קונבנציונאליות או אלטרנטיביות ומשלים אותן.

הצוות המקצועי

נמרוד קדם (RMT/KRM)

מורה בכיר לרייקי מסורתי, מורה לקרונה רייקי על פי המרכז הבינלאומי להכשרת רייקי בהנהלת ויליאם ראנד, מורה לרייקי מקורי של אוסואי, מטפל ומורה לסייקם על פי שיטת פטריק זיגלר, מדריך למדיטציה ולמודעות עצמית. מרצה מבוקש בתחומי הרייקי והרוח.מאיה קדם (Dip.F.FSh)

יועצת פנג שואי בכירה ונומרולוגית. למדה רייקי עד לדרגת מטפל מומחה (רייקי III/ART). עוסקת כבר מספר שנים בתחום טיהור הבית והעסק מאנרגיות שליליות והתמרתן לאנרגיות של שפע. מרצה מבוקשת בנושאי פנג שואי ונומרולוגיה.
מיקום

נס-ציונה

כל מסלולי הלימוד של מעיין האור  המרכז ללימודי רייקי אותנטי נס ציונה


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     מעיין האור  המרכז ללימודי רייקי אותנטי נס ציונה
  • שם מסלול הלימוד:
     לימודי סייקם-שיטת טיפול אנרגטית ייחודית
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649