מכללת דוט נט

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ

מכללת דוט נט הינה המכללה הראשונה בעולם המתמודדת עם השינויים המהותיים בתחום פיתוח התוכנה.
הפיתוח בסביבת הדוט נט הינו שונה באופן קוטבי ממה שהיה נהוג להיות התכנות בכל סביבות הפיתוח הקודמות.
הפיתוח בדוט נט הינו מהיר בהרבה, דרוש ידע קודם מועט ביותר, והרבה פעמים, ידע מעמיק בתחום התוכנה ניתן לעקיפה בעזרת רכיבים מובנים שעושים את כל עבודת הפיתוח למגוחכת בפשטותה.

האתגרים הניצבים כיום בפני מפתחי מערכות הינם שונים בהתאם. כיום, מפתח מערכת יכול לבנות מוצר בגודל, ביעילות, ובעוצמת שימושיות שבעבר נדרשו לפיתוחו עשרות, מאות ואפילו אלפי מפתחים. כמו האתגרים החדשים בפיתוח עצמו, כך גם מערכת הלימודים המכינה את מפתחי הדוט נט.

על מערכת מכללה המתיימרת להכשיר מפתחי דוט נט להבין כי אין עוד די בללמד מקבץ ספוראדי של טכנולוגיות. על מורי המכללה להבין כי חובתם היא לוודא כי התלמיד מסוגל לבנות מערכת גדולה המשלבת מגוון טכנולוגיות. היכולת לשלב, ולהרכיב מוצר מרשים, היא האתגר האמיתי של מכללת דוט נט.

”רוצים תעודה? לכו לאחרים! רוצים מקצוע? בואו אלינו!“

אנו, צוות המכללה של מכללת דוט נט, שמנו לעצמנו יעד אסטרטגי ראשון במעלה. עלינו להכשיר את הדור הבא של הארכיטקטים של מערכות המחשוב שייבנו בעזרת הטכנולוגיה המהפכנית שהדוט נט הביא לעולם. לכן, במרכז ובליבת ההכשרה שאנו מציעים, נמצא הפרויקט אותו מפתח התלמיד מיומו הראשון אצלנו. מערכת התקשורת זמן אמת המשלבת כמעט את כל טכנולוגיות הדוט נט היא הערובה לכך שהתלמיד באמת הפנים את כל עקרונות התכנון, והתכנות.

לכן, המוטו שלנו הוא: ”רוצים תעודה? לכו לאחרים! רוצים מקצוע? בואו אלינו!“

מי היא מכללת דוט נט?

מכללת דוט נט הוקמה על ידי צוות מרצים בכירים ממכללות פרטיות אחרות שחושב שניתן ללמד יותר עבור פחות. שניתן להביא את התלמיד לשלב שבו הוא מוצא עבודה בלי לייגע אותו בלימודים מיותרים.

מה היא מטרת מכללת דוט נט?
מכללת דוט נט שמה לה למטרה להיות זולה יותר, וטובה יותר מכל מכללה אחרת. הלימודים במכללת דוט נט הינם על ידי מרצים בעלי 15 שנות ותק בתחום, שהם גם מנהלי פיתוח בעצמם לפחות 5 שנים. הלימודים במכללה הינם במתכונת של אחד על אחד, קצב ההתקדמות של התלמיד נקבע על ידי התלמיד, התשלום הינו בערך חצי מכל מכללה אחרת, שעות הלימוד הינן גמישות לחלוטין מבחינת ימים ושעות, תחום הלימוד הינו שימושי לחלוטין ללא כל הקדמות והכנות מיותרות,

פרויקט הגמר של התלמיד הינו מערכת תקשורת זמן אמת עם ארכיטקטורה מרשימה שמגמדת פרויקטי-גמר של מכללות אחרות.

מכללת דוט נט מתחייבת להמשיך וללמד את התלמיד עד אשר התלמיד מוצא עבודה בתנאים ובשכר המתאימים לו.
ניתן אפילו לשלם עבור הלימודים רק לאחר מציאת עבודה ולאחר קבלת המשכורת הראשונה!

בוגרים ממליצים:

מכללת דוט נט קיימת כבר כשנתיים. מאז היווסדה, הוציאה המכללה לשוק עשרות בוגרים שמצאו עבודה והשתלבו כבכירים במחלקות הפיתוח של החברות המובילות במשק. למכללת דוט נט יש 100% הצלחה, זאת מכיוון שאצלנו ההכשרה הינה עד למציאת עבודה. הנה כמה דוגמאות מהבוגרים שלנו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח למסור לכם פרטי התקשרות עם אלו ועם עוד בוגרים שלנו, כך שתוכלו לקבל רושם יותר מהימן מי אנחנו.

ברכה ט.

ברכה, שסיימה לימודי תואר שני בפסיכולוגיה לא יכלה ללמוד במסגרת רגילה בגלל המרחק למכללה הקרובה ביותר, והזמנים הלא נוחים. ארבעה חודשים של לימוד מהבית, לקח לברכה להגיע לנקודה שהיא החלה לקבל הזמנות לראיונות עבודה. לקח עוד חודש נוסף וברכה מצאה עבודה בחברת סטארט אפ במשכורת התחלתית של כמעט פי ארבע ממה שהיא הייתה מרוויחה לו הייתה הולכת לעבוד בפסיכולוגיה.

שולה ר.

שולה, מורה לאומנות, הגיעה אלינו עם תקווה להיקלט בשוק ההיי טק התחרותי. שלושה חודשים של שילוב של לימוד מהבית ותרגול במעבדות שלנו עשו את שלהם. שולה מצאה עבודה בחברת בת של תאגיד תוכנה במשכורת התחלתית של כמעט 15,000 ₪.

אריק ע.

כמו הרבה מחבריו שסיימו תואר ראשון במשפטים, מצא אריק עבודה, אולם המשכורת אכזבה אותו.. ארבעה חודשים אינטנסיביים אצלנו במקביל להמשך עבודתו, שינו את זאת. אריק מצא את עצמו חייב להחליט בין שתי חברות תוכנה: האחת גדולה והאחת קטנה שרבו עליו בתנאי שכר של 14,000 ₪.

אבנר ג.

אבנר היה בוגר מצטיין בפיזיקה באוניברסיטת בר אילן. לאחר מכן, למד אבנר במסלול ההכשרה של מכללה מתחרה מובילה במשך שנה בעלות של 20,000 ש“ח. אולם שני אלו גם יחד לא הואילו לו במציאת עבודה. לאחר כחודשיים אצלנו, חתם אבנר חוזה עם חברת תוכנה גדולה במשכורת התחלתית של 14,000 ₪.

אלי מ.
אלי סיים את הצבא בלי שום רקע במחשבים. העבודה היחידה שהצליח למצוא הייתה באבטחה. אלי החל ללמוד מהבית ותוך חודשיים חתם חוזה עם חברה קטנה במשכורת התחלתית של 13,500 ₪.

כל מסלולי הלימוד של מכללת דוט נט


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     מכללת דוט נט
  • שם מסלול הלימוד:
     מסלול ייחודי לבוגרי מדמ”ח: לימודי דוט נט
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649