מכללת טומשין לבגרויות

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ ,הגליל והגולן

מכללת טומשין הוקמה בשנת 1986 ע"י שמוליק טומשין ושמה אז: "טומשין מתמטיקה בע"מ" בי"ס ללימודי הכנה לבגרות במתמטיקה ופיסיקה".

כיום, קבוצת טומשין מורכבת ממספר חברות המתמחות בפעילויות חינוכיות שונות.

קבוצת טומשין- נתונים כמותיים:

◄ כמות לומדים: כ- 10,000 לומדים כשמתוכם כ- 20% עולים חדשים.
◄ כמות עובדים: כ- 600 עובדי הוראה וכ- 150 עובדי מנהלה.
◄ כמות חדרי לימוד – 100 חדרי לימוד.
שטח - כ- 22,500 מטר.

שיטת הוראה ייחודית:

מכללת טומשין סללה את דרכה להצלחה ע"י התמחות בשיטת הוראה ייחודית המשלבת איכות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, עם יחס אישי לתלמיד וסביבה תומכת.

בעזרת שיטת הלימוד הייחודית של מכללת טומשין מצליחים התלמידים ללמוד את כל חומר הלימוד לבגרות באופן יסודי ומעמיק. הקורסים מתחילים מהרמה הבסיסית ביותר ובהדרגה מגיעים לרמת הקושי הגבוהה ביותר. שיטה זו בונה ומחזקת את הביטחון העצמי של התלמיד בחומר הנלמד ומבטיחה את הצלחתו.

המכללה לבגרויות:

מכללת טומשין לבגרויות הינה מכללה מובילה בתחומה זה למעלה מ- 18 שנה. המכללה פועלת בפיקוח וברשיון משרד החינוך ומוכרת לצורך חוק חיילים משוחררים, פרוייקט השר, משרד הביטחון, ביטוח לאומי ועוד.


לטומשין בגרויות שלושה סניפים: ראשל"צ, חולון ובאר שבע.המכללה לבגרויות נותנת מענה לכל מקצועות החובה לבגרות והמקצועות המתוגברים ברמה של 4 ו –5 יחידות לימוד.

מכללת טומשין מציעה את כל התנאים והאפשרויות שיקלו ויעזרו למצות את הפוטנציאל שבך ולהוציא ממך את המיטב בבחינות הבגרות.לכל קורס במכללה מספר אפשרויות לימוד: בוקר, ערב, יום ו ומסלול משולב – פתרון אידיאלי למעונינים לשלב עבודה ולימודים.


בנוסף לשעות הלימוד הפרונטליות המקסימליות, רק בטומשין מתקיימים תרגולים יומיומיים – 25 שעות שבועיות בהן פותרים התלמידים בעיות נקודתיות שהתגלו לכל תלמיד ותלמיד וחיזוק החומר הנלמד.

המורים של מכללת טומשין:

מורי המכללה הינם מורים מנוסים ביותר, צעירים ברוחם, אשר כל זמנם ומרצם מופנים להצלחת התלמיד בבגרות.
מורי המכללה, נוהגים לומר שהם נבחנים בבגרות עשרות פעמים כל שנה, כל אחד עם תלמידיו, וכשאומרים כך, וגם עושים כך הצלחתו של התלמיד במבחן מובטחת, והרגשתו ובטחונו העצמי במהלך הקורס הינם גבוהים ומעולים.

מורי המכללה נבחרים לתפקידם אחרי שכבר הוכיחו את עצמם במסגרות אחרות, במכללה עצמה ומחוצה לה כמורים מעולים, מקצועיים אשר הצלחת תלמידיהם בבגרות, ומכאן אהדתם אליהם, הינן לא פחות מגבוהות ביותר.
המורים עוברים מערכת סינון ובדיקה על ידי רכזי המקצוע והמנהל הפדגוגי, ולאחר סמינר הדרכה ייחודי ומותאם מתחילים בעבודתם.

מורי הקורס נעזרים במערכת מקצועית המרוכזת על ידי טובי המורים בתחום כרכזי מקצוע ופדגוגיה, ומתמחים בין השאר בתלמידים בעלי קשיי למידה המאפשרים להם הקלות בבגרות.

מורה המלמד במכללה מצטרף למשפחה: משפחת מורי טומשין, וכך גם יחסם האישי, המקצועי והמדריך לתלמידיהם.

מחלקת ייעוץ:

במכללת טומשין מחלקת יעוץ מקצועית המתאימה עבורך מערכת לימוד אישית.
היועצים מצוידים בכל הכלים והידע לעזור לך להבין ולהחליט מה ללמוד, מתי ללמוד ואיך ללמוד וזאת על מנת שהמטרה הסופית תושג על הצד הטוב ביותר.


שרות חדש - יעוץ ממוחשב: ע"י השארת ציוני הבגרות, מחלקת הייעוץ תוכל לחשב את ציונכם ולהתאים לכם תוכנית לימודים אישית.

כל מסלולי הלימוד של מכללת טומשין לבגרויות


  • שם מוסד הלימוד:
     מכללת טומשין לבגרויות
  • שם מסלול הלימוד:
     קורסי בגרות בתכנית אישית- במכללת טומשין
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649