מכון לב בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים

אזור גיאוגרפי:

מכון לב, הינו מוסד אקדמי לגברים, וחזונו – לעצב דמות מהנדס או מנהל בעל ערכים יהודיים, שישתלב עם תום לימודיו בחיי העשייה והיצירה המדעית והטכנולוגית בישראל. לשם כך נבנה בית המדרש לצד בניין האקדמיה והתלמידים זוכים לשלב לימודים תורניים במסגרת ישיבה גבוהה עם לימודים אקדמיים לתואר ראשון בהנדסה ובניהול.

בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים:

מכון לב הינו חלק מבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים- מוסד להשכלה גבוהה, המשלב לימודים אקדמיים ויישומיים ברמה אוניברסיטאית עם לימודי תורה במתכונת ישיבה גבוהה לבנים ובמתכונת מדרשה לבנות. לבית הספר הגבוה לטכנולוגיה הכרה מלאה מהמועצה להשכלה גבוהה של מדינת ישראל ולבוגריו מוענק תואר "בוגר".

שילוב חיי תורה:

המכון משלב חיי תורה עם דרך ארץ, ומקבץ אליו את כל גוֹנֵי הקשת של הציבור הדתי מהארץ ומחוצה לה. בין תלמידינו נמנים בוגרי ישיבות הסדר וישיבות גבוהות, בוגרי צבא, בוגרי מכינות קדם-צבאיות, בוגרי בתי ספר תיכוניים וישיבות תיכוניות במסלולי העתודה האקדמית, תיירים ועולים חדשים.

בית המדרש:

בית המדרש נושא אופי ישיבתי מובהק ומנסה לעצב דמות ייחודית של בן תורה, המתפרנס מיגיע כפיו, ויחד עם זה מקדיש כל ימיו עתים לתורה ומנהל את חייו בדרך התורה. בית המדרש מעצב את הפַּן החינוכי של המכון, המשתלב עם הפן המקצועי-אקדמי, תוך הרמוניה ושיתוף פעולה. התלמידים מייצגים גוונים רבים בציבור הישראלי, על-פי רמת ידיעותיהם והשקפת עולמם. בבית המדרש קיימות שמונה-עשרה קבוצות לימוד עם מסלולי לימוד מגוונים, המנסים לתת מענה לרקעם וליכולתם של התלמידים באשר הם ומאפשרים לתלמידים לגדול בתורה, תוך קשר אישי וחינוכי הדוק עם הר"מים. כל לימודי הקודש והאווירה מאוגדים סביב מטרה אחת – לחנך בני תורה שיהיו לדוגמה בכל מקום שבו ימצאו את עצמם עובדים.

מיקומנו:

מכון לב שוכן במבנה נאה, בקריה הממוקמת בין שכונות בית וגן וגבעת מרדכי בירושלים.

כל מסלולי הלימוד של מכון לב בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     מכון לב בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים
  • שם מסלול הלימוד:
     מכון לב: קדמה טכנולוגית ומסורת יהודית
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649