החוג למדעי המחשב  במסלול האקדמי של המכללה למנהל

אזור גיאוגרפי: סניפים בכל הארץ

במשך שמונה שנות קיומו של החוג, מובילים בוגריו תהליכים ופיתוחים במיטב תעשיות ההיי טק הישראליות והבינ"ל הפועלות בארץ כגון:
NESS, CHECK POINT ,NICE , SAP, COMVERSE ,MOTOROLA, INTEL, ORBOTECH ועוד.

אחוזי ההשמה הגבוהים, לצד הימצאותם של בוגרינו בצמתים טכנולוגיים משמעותיים כל כך, הפכו את החוג למדעי המחשב במסלול האקדמי של המכללה למינהל למוביל דרך, ייחודי וחדשן.

כמובילים, אנו מקפידים על חמישה עקרונות המאפשרים את מיצוי מלוא פוטנציאל ההון האנושי והצבת הסטודנטים שלנו בחזית הטכנולוגית והאקדמית בארץ.

תוכנית לימודים יוקרתית ועדכנית לתואר .B.Sc במדעי המחשב:

תוכנית הלימודים בחוג מקנה לבוגריה משענת ידע רחבה ומעמיקה הן בפן המעשי והן בפן התיאורטי במגוון תחומי מדעי המחשב ובתחומים הנושקים למדעי המחשב.

החוג גם מקפיד לעדכן באופן תדיר את תוכנית הלימודים בהתאם לצורכי תעשיית ההייטק והאקדמיה המשתנים.

התמחויות מובילות:

תוכנית הלימודים בחוג מציעה שלוש התמחויות יישומיות:

■ עיבוד אותות ■ מערכות בסיסי נתונים ואבטחת מידע ■ ביואינפורמטיקה

התמחויות אלה מציבות את בוגרי החוג בחזית הידע הטכנולוגי.

שיתוף פעולה מתמשך עם התעשייה:

כמובילי דרך, אנו מקפידים על מערכת קשרים ארוכת טווח עם התעשיות ומרכזי מחקר שימושי בארץ ובעולם: בחוג פועל מכון מחקר המשתף סטודנטים ובוגרים בפיתוחים חדשניים לטובת תעשיית ההייטק; פרויקטי הגמר של הסטודנטים מותאמים לנעשה במיזמים חיצוניים ולעיתים מהווים חלק מהם; מחלקת ההשמה מסייעת בהשמה וקליטה של תלמידי החוג ובוגריו בתעשייה. כך, חלק ניכר מתלמידינו מתחיל לעבוד בתחומי הפיתוח השונים בתעשיית ההייטק כבר בתקופת הלימודים.

סביבת לימודים אינטימית ותומכת:

אנו מקפידים על כיתות לימוד נוחות, מעבדות איכותיות ומתקדמות ביותר וקשר תומך, ישיר ובלתי אמצעי עם סגל ההוראה והסגל המנהלי.

מלגות ייחודיות לסטודנטים בחוג:

מטרתנו לעודד את הסטודנט להקדיש את מירב זמנו ללימודים ולהתפתחותו המקצועית. לשם כך בנינו מערך מלגות והטבות ייחודי המלווה את הסטודנט לאורך שנות לימודיו.


לאחרונה ניכרת עלייה משמעותית בביקושים לעובדים איכותיים בתחומי ההייטק השונים. שכר העבודה, כמו גם ההטבות לעובדים מיומנים ומקצועיים עולים בהתאם. בוא לקחת חלק בשגשוג זה, ללמוד בחוג שלנו, להתקדם ולהוביל תהליכים טכנולוגיים ייחודיים, כפי שעשו זאת בוגרינו עד כה.

כל מסלולי הלימוד של החוג למדעי המחשב  במסלול האקדמי של המכללה למנהל


  • שם מוסד הלימוד:
     החוג למדעי המחשב  במסלול האקדמי של המכללה למנהל
  • שם מסלול הלימוד:
     תואר שמחבר אותך להיי-טק ◄ מדעי המחשב
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649