ISEMI ליזמות  שלוחת אונ’ סווינבורן אוסטרליה

ISEMI, שלוחת הטכניון האוסטרלי בישראל- מי אנחנו:

אזור גיאוגרפי:

ISEMI ליזמות נוסד בשנת 1996 על ידי צוות בינלאומי של אקדמאים ויזמים עסקיים מתוך רצון לתת מענה לצורך בתכנית הכשרה אקדמאית ליזמות עסקית וניהול בינלאומי בכיר בישראל.

ב- ISEMI ליזמות שואפים להפוך למודל של מצויינות ולמתווי הדרך בתחומי הניהול והיזמות העסקית בשוק הישראלי הצמא ליוזמות עסקיות ולדחיפה קדימה וכך לתרום תרומה מהותית לצמיחת המשק הישראלי.
ההצלחה במגזר הכלכלי של ימינו דורשת מומחיות מסוג השונה מזה הנלמד במודלים העסקיים המסורתיים.
התיאוריה לבדה לא מספיקה עוד.
היום, דמותו של איש העסקים המצליח היא לא זו המסתיימת במשרת הנשיא, אחרי קריירה העולה בסולם הדרגות במשך 40 שנים בחברות כמו ג`נרל מוטורס או IBM. דמות המצליחן של היום מעדיפה את ההתרגשות והגמול הנובעים מייסוד והגדלתן של יוזמות חדשות. פיתוח רעיונות ויישומם, הקמת חברות, פיתוחן והבאתן להצלחה עסקית. זה מה ש - ISEMI ליזמות מלמדת. זוהי הרוח שלנו.

ISEMI ליזמות כתפיסה עסקית:

ISEMI ליזמות הוא יותר ממוסד לימודים, ISEMI ליזמות היא תפיסה עסקית. אנו חממה ליזמות עסקית המשלבת לימודי תואר שני, באופן המאפשר לסטודנטים להנות מהיתרונות של שני העולמות: התמיכה לייסוד המיזם שלהם, והתואר השני העומד לזכותם. בנוסף, הסטודנטים שלנו מקבלים את תמיכתנו גם לאחר סיום לימודיהם.

ב- ISEMI ליזמות מתקיימים גם קורסים במסלולים לא אקדמיים. בנוסף מעניק המוסד גם ייעוץ וסיוע בתחומי מימון וייעוץ עסקי ואסטרטגי למיזמים. אנו עוזרים לסטודנטים לחדד את התוכניות העסקיות שלהם ולהגיע לבעלי ההון היכולים לעזור להם לממש את מטרתם.

ISEMI ליזמות הוא מקום מיוחד. רק ב- ISEMI ליזמות תמצא שילוב ייחודי ויוצא דופן בין השכלה אקדמית ברמה גבוהה ביותר, יכולת יישומית פרקטית, קשרי עבודה ועסקים. בשל הייחוד שלנו אנו מחפשים סטודנטים מיוחדים.אם אתם מסוג האנשים שיש להם מיליון רעיונות, אם אתם מסוג האנשים שמאמינים בעצמם ומעונינים לעשות משהו מסעיר בחייהם, אז ISEMI ליזמות כאן בשבילכם, ואתם מסוג האנשים שאנחנו מחפשים פה ב- ISEMI ליזמות. צרו קשר, וקדימה! ליזמות!

פרופ` ליאורה קצנשטיין- מייסדת ונשיאת ISEMI ליזמות:

ISEMI ליזמות מונהגת ע`י שורה של אקדמאים ויזמים עסקיים מרחבי העולם אשר מתווים את כיוונו של המוסד תוך הדרכה, לימוד וסיוע פעיל לסטודנטים ביזמויותיהם העסקיות. קבוצת האישים המרשימה אשר מנהיגה את ISEMI ליזמות כוללת את
פרופ` ליאורה קצנשטיין- מייסדת ונשיאת ISEMI ליזמות:
היקף תחומי התמחותה האקדמיים של פרופ` קצנשטיין כוללים את התחומים: עסקים, משפטים, פסיכולוגיה וכלכלה. תאריה האקדמיים של פרופ` קצנשטיין מייצגים קשת רחבה של האוניברסיטאות והמוסדות האקדמיים המובילים בעולם. לפרופ` קצנשטיין תואר MALD מאוניברסיטת טאפטס בארה`ב, דוקטוראט אורח מביה`ס למנהל עסקים של אוניברסיטת הארווארד בארה`ב , PhD בכלכלה בינלאומית מאוניברסיטת ג`נבה בשוויץ. מאז תום תקופת לימודיה, פרופ` קצנשטיין הצליחה בכישרון רב לחלק את זמנה ומירצה בין העולם העסקי והאקדמי.

בשני העשורים האחרונים התמקדה פרופ` קצנשטיין בעולם הטכנולוגיה העילית ההולך ומתפתח. תוך השקעה ופעילות אקטיבית כחברת דירקטוריון בחברות סטארט-אפ ישראליות. פעילות זו בוצעה מתוקף היותה של פרופ` קצנשטיין הבעלים והמנכ`ל של הפורום הבינלאומי, חברה ישראלית לייעוץ לפיתוח עסקי אשר בנתה רשת של קשרים אמיצים ושותפויות אסטרטגיות עם חברות וגופים בארה`ב, אירופה והמזרח הרחוק.

במקביל המשיכה פרופ` קצנשטיין בפעילותה האקדמית המרשימה לא פחות. כחלוצת החינוך היזמי בישראל, פרופ` קצנשטיין פרסמה מאמרים רבים והרצתה בתחומים אלו באוניברסיטאות המובילות בישראל, כמו גם בכינוסים יוקרתיים ובחברות מובילות. ניסיונה כדיקן שותף של TISOM (Tel-Aviv International School of Management), בי"ס מינהל עסקים בינלאומי פרטי בתל-אביב, הוביל אותה ליזום את העלאת תוכנית הלימודים היוקרתית של אוניברסיטת סווינבורן בתחום היזמות העסקית, לישראל. לצורך זה הקימה פרופ` קצנשטיין את ISEMI ליזמות שם היא משמשת כמייסדת ונשיאה מאז 1996.

כמו כן, פרופ` קצנשטיין משמשת כדירקטורית במספר חברות ובהן כלל תעשיות והשקעות (חברת האחזקות הגדולה בישראל), בזק גלוב (חברה בת של חברת הטלקומוניקציה הגדולה בישראל), ראדוור וראדויזיון (חברות הנסחרות בנאסד`ק) וחברות רבות נוספות.

על אוניברסיטת סווינבורן לטכנולוגיה

אוניברסיטת סווינבורן לטכנולוגיה (SUT) היא אחת האוניברסיטאות המובילות באוסטרליה. הוקמה בשנת 1908, ממוקמת בעיר מלבורן, העיר השניה בגודלה באוסטרליה. מיום הקמתה, סווינבורן גדלה מגוף המעניק חינוך טכנולוגי מקומי לאוניברסיטה המכילה בתוכה פקולטות רבות בתחומים שונים והמעניקה השכלה גבוהה המוכרת ברמה הלאומית והבינלאומית.

כיום, עם יותר מ- 40,000 סטודנטים וכ- 1,000 חברי סגל אקדמי, לסווינבורן יש מוניטין גבוה באוסטרליה ומעבר לים, כמוסד בעל מחוייבות עמוקה למחקר. האוניברסיטה שומרת על בסיס טכנולוגי עדכני ומתפתח ועל קשרים עסקיים רבים עם התעשיה. המספר הגבוה של מרכזי מחקר באוניברסיטה, המתמחים בפיתוח חדשנויות, מושכים תשומת לב בינלאומית רבה. ביניהם ניתן לציין את המרכז לחקר המח והמרכז לחקר התעשיה.
אוניברסיטת סווינבורן העמידה לעצמה למטרה לתת מענה לצרכי האוכלוסיה בכך שמנצלת את היכולת האקדמית לפתח ולהשריש תכניות לימוד בתחומים בהם קיים צורך מיידי. תחומים בהם פיתחה אוניברסיטת סווינבורן תכניות לימוד ומציעה אותן לציבור הרחב הם: יזמות עסקית, מסחר אלקטרוני, עיצוב גרפי, מולטימדיה, רובוטיקה ואוטומציה, ניהול סיכונים והנדסת תעשיה. התעודות שמציעה אוניברסיטת סווינבורן הן: תעודות גמר, תואר ראשון, הנדסאי, מהנדס, תואר שני ודוקטורט (Ph.D ו- DBA).

ביה"ס האוסטרלי לניהול ויזמות

בית הספר האוסטרלי לניהול ויזמות באוניברסיטת סווינבורן (AGSE) הוא שונה מבתי ספר אחרים לניהול. זהו אחד מבתי הספר הכי מנוסים בניהול באוסטרליה והוא מציע דרך חדשה להתייחסות לעסקים, מנהיגות, לימודי הניהול והמחקר העסקי.
זהו בי"ס למנהל עסקים המיועד לאנשים שמעוניינים להקים או לפתח מיזמים.
בי"ס זה מתמקד בדרך לימוד יזמית. הבטחון שהסטודנטים יודעים את ההבדל בין תיאוריות הניהול לבין הביטוי הלכה למעשה בשטח מספק אפשרויות לצמיחה לארגונים שלהם ולעצמם. ביה`ס לניהול ויזמות מספק אף לימודים המשך לתואר וסדרות אימון למנהלים בכירים בתחומים עסקיים שונים.

ביה"ס לניהול וחדשנות מציע את התכניות הבאות:
• תואר שני במנהל עסקים - MBA
• תואר שני ביזמות וחדשנות - MEI (באוסטרליה וישראל)
• דוקטורט במנהל עסקים - DBA
• דוקטורט בפילוסופיה - Ph.D

תכניות הלימודים בביה"ס לניהול ויזמות נוצרו בשילוב הקהילה העסקית מבטיחים שהתכניות מותאמות אף לצרכים עתידיים של הסטודנטים והמעסיקים.

כל מסלולי הלימוד של ISEMI ליזמות  שלוחת אונ’ סווינבורן אוסטרליה


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     ISEMI ליזמות  שלוחת אונ’ סווינבורן אוסטרליה
  • שם מסלול הלימוד:
     תואר שני פרקטי ביזמות וניהול בינלאומי !
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649