המכללה האקדמית נתניה- בית הספר למשפטים

בית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה

אזור גיאוגרפי:

בית הספר למשפטים במכללה האקדמית נתניה הוקם בשנת תשנ`ו. מאז הקמתו הוא התפתח מאוד, הן מבחינת הגידול במספר הסטודנטים, והן מבחינת כוחות ההוראה האיכותיים שנקלטו בו בפרק זמן קצר יחסית. לסטודנטים הלומדים בבית הספר ניתנת הזדמנות ייחודית ללמוד משפטים במוסד להשכלה גבוהה, במבנים מפוארים , בסביבה סטודנטיאלית איכותית ובמסגרת אקדמית הכוללת גם מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות, מדעי המחשב והמתמטיקה, ביטוח ותקשורת.בראש בית הספר למשפטים עומד פרופ` סיני דויטש.
פרופ` דויטש כיהן בעבר כדיקן הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת בר אילן, וכן ייסד את בית הספר ללימודי משפט ועמד בראשו במשך חמש שנים.

התוכנית האקדמית של בית הספר למשפטים

התוכנית האקדמית של בית הספר בנויה במתכונת התוכנית האקדמית בפקולטות למשפטים שבאוניברסיטה העברית בירושלים ובאוניברסיטאות תל- אביב, בר אילן וחיפה.
במהלך לימודיהם משתתפים כל הסטודנטים בשיעורי חובה, תרגילים, קורסי בחירה משפטיים, סמינריונים, קורסים באנגלית וקורסי בחירה כלליים. מתוך שאיפה להרחיב את אופקיו של הסטודנט למשפטים צורפו לתוכנית הלימודים קורסים במדעי החברה, קרימינולוגיה, פסיכולוגיה, ניהול עסקים ופילוסופיה של המשפט. חלק מתוכנית הלימודים כולל הוראה באנגלית של המשפט האמריקאי על ידי אחד הפרופסורים הבכירים של אוניברסיטת ברקלי הידועה שבקליפורניה.
ניתן דגש מיוחד על לימודי מיסים, עסקאות סחר בינלאומי (תוך הדגשת הקשרים עם השוק האירופאי המשותף), משפט מסחרי ומשפט עברי על מנת שבוגרי בית הספר יצאו מבין כתליו משפטנים מעולים ובעלי השכלה רחבה.

צוות המורים של בית הספר למשפטים

צוות המורים של בית הספר כולל קבוצה נכבדה של מרצי פנים, שהם מורים מן המניין במשרה מלאה. עיקר זמנם ומרצם מוקדש לסטודנטים להוראה ולמחקר.
בצוות פרופסורים ודוקטורים ותיקים, שפירסמו ספרים ומאמרים רבים. הם מומחים, איש איש בתחומו, ובעלי ניסיון רב בהוראה ובמחקר. מן הראוי להדגיש, שרוב התקנים מאוישים על ידי חברי סגל אקדמי במשרה מלאה.
לצידם מלמדים גם מורים מן החוץ, שהם מבכירי המשפטנים בישראל, ביניהם פרופסורים ידועים ובעלי שם , שופטים בכירים ועורכי דין מהשורה הראשונה בישראל

כתב העת של בית הספר למשפטים= "מאזני משפט"

בית הספר מפרסם כתב - עת בשם "מאזני משפט" ,בו מתפרסמים מאמרים של טובי המשפטנים בישראל. "מאזני משפט" הוא כתב - עת שפיט, במתכונת המקובלת בכתבי העת המובילים באקדמיה המשפטית בישראל.

משך הלימודים בבית הספר למשפטים

משך הלימודים בבית הספר למשפטים הינו שלוש וחצי שנים, כנהוג בפקולטות למשפטים בישראל.
הלימודים מתקיימים בשתי כיתות לימודים מקבילות מבחינת שעות הלימודים (בכל אחת מהכתות יתקיימו הלימודים הן בשעות הבוקר והן בשעות אחה"צ והערב).

תלמיד שהתקבל ללימודי משפטים יוכל להירשם לתכנית של משפטים ומינהל עסקים. תוכנית זו משלבת לימודים לקראת תואר בוגר במשפטים עם לימודים במנהל עסקים, והיא מתפרסת על פני שלוש וחצי שנות לימודים בלבד. תוכנית ייחודית זו מעניקה לבוגרים השכלה המכשירה אותם לקשת עיסוקים רחבה ומגוונת ומגדילה את סיכוייהם להשתלבות קלה ומהירה בעולם העשייה והעסקים המודרני.
בוגרי תכנית הלימודים במסלול המשולב (משפטים ומינהל עסקים) לא יחוייבו בלימודי השלמה ועקרונות לתואר שני M.B.A במינהל עסקים.

המכללה הגישה בקשה למועצה להשכלה גבוהה לאשר תכנית לימודים לתואר מוסמך (LL.M) במשפטים .

כל מסלולי הלימוד של המכללה האקדמית נתניה- בית הספר למשפטים


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     המכללה האקדמית נתניה- בית הספר למשפטים
  • שם מסלול הלימוד:
     
  • סוג הלימודים במוסד:
     

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649