מכללת איקום - הבית של מקצועות האונליין

אזור גיאוגרפי: גוש דן ,הגליל והגולן ,באר שבע והדרום

רשת חברתית לימודית:
ברשת החברתית של המכללה ניתן לפתוח פרופיל אישי לקבל הצעות קהילה, הצעות חברות, הודעות אישיות, קיר משותף לכל חברי הרשת, פורומים ממוקדים, פורטל חדשותי מעודכן ממש כמו הרשתות החברתיות המוכרות ועוד מגוון אפשרויות. בצד הפרקטי של הרשת החברתית, ניתן לקחת חלק משידורים חיים לפי תוכנית הלימוד אליה נרשמו התלמידים וגם להנות ממאות שיעורים דיגיטליים המלווים ע"י מדריכים אשר נותנים מענה בזמן אמת. מעבר לזה כל הקורסים מעודכנים ומתעדכנים ואליהם גם מצטרפים קורסים ושיעורים נוספים ללא תוספת עלות נוספת אלא כחלק מהיותכם חברים ברשת. המכללה מחזיקה אולפני צילום מסך ירוק בסניף מרכז בהם יש 2 אנשים מקצוע אשר מצלמים ועורכים איכות קורס באיכות צפייה 4K המלווה עם עריכה מיוחדת ללמידה הכוללת את המרצה, שולחן עבודה, דגשים והסברים.

קורסי VR 360:
קורסי VR 360 בשידורים חיים הכוללים אינטרקטציה עם המדריך והכיתה ישירות מהבית. חוויה לא רגילה וראשונה מסוגה.

כיתות אורבניות:
המכללה בדגש על פיתוח קהילת הייטק ודיגיטל (בהמשך גם יזמות ועסקים) כחלק מרצון לשינוי תודעות חינוך הביאה את ערך הקהילתיות גם ברמה הפיזית והקימה מערך "כיתות אורבניות" אשר מדמות בתי קפה שכונתיים אך עם כל הפיצרים ואבזור של כיתה חכמה, מערך כיתות זה משרה הרגשת נעימות ושייכות לתלמידים ונותנת להם חוויות לימודים יוצאת דופן ולא רגילה. כיתות אלו מהוות גם כנטוורק בשעות היום עבור תלמידים ותושבי השכונה. באמצעות הזדהות עם כרטיס הסטודנט יוכלו התלמידים להגיע בכל שלב (גם לאחר סיום הלימודים) בכדי להמשיך ללמוד כל הזמן. בכל כיתה ישנו מדריך אשר עוזר ברמה הפרונטלית.

סניף מרכז:
סניף מרכז כ1000 מ"ר מעוצב ע"י מיטב המעצבים בסגנון הסיליקון ואלי בהשקעה של כמה מיליונים, זאת בשביל לאפשר חוויות לימוד כאילו אתה כבר חלק מסטארטפ עולמי. המקום כולל כ5 כיתות חכמות בקונספט, בית קפה, יועצי לימוד וצוות המכללה.

ערך מוסף:
1. משרד החינוך - כל תוכניות הלימוד של המכללה נמצאים בתוך מאגר הלימודים של משרד החינוך (כולל את נוכחותם בתעודת גמר).
2. סיסקו - מכללת איקום מכשירה עבור סיסקו ועובדת איתם בשיתוף פעולה.

כל מסלולי הלימוד של מכללת איקום - הבית של מקצועות האונליין


תמונות

  • שם מוסד הלימוד:
     מכללת איקום - הבית של מקצועות האונליין
  • שם מסלול הלימוד:
     קורס מולטי טאלנט משולב יזמות אינטרנטית
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649