מכללת פסגות - לימודי השקעות בשוק ההון ונדל"ן

אזור גיאוגרפי: גוש דן ,באר שבע והדרום ,ירושלים והסביבה ,השרון ,חיפה והסביבה ,שפלה - רחובות, הרצליה, חיפה, ירושלים, ב"ש, ר"ג

אודות המכללה:
מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה ביותר בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נ"דלן ויזמות עסקית. המכללה הוקמה בשנת 2005 על ידי רועי ראובן ויניב ארביב, מי שהוכתרו על ידי העיתון the marker כ-"מפצחי המניות", בכדי לספק לכל אזרח בישראל ידע וכלים בתחומי שוק ההון, נדל"ן, ויזמות עסקית. השניים הבינו כי למרבית אזרחי ישראל אין ידע מספק בתחום הפיננסי, עובדה שמקשה עליהם לפרוץ את תקרת השכר, מקשה על התנהלותם מול המוסדות הפיננסיים ומונעת מהם לממש את האפשרות להכנסה נוספת משוק ההון בנוסף לעבודתם הקבועה. מאז הקמת המכללה ועד היום למדו במכללה למעלה מ-30,000 סטודנטים, שקיבלו הכשרה מקצועית וכלים פרקטיים שסייעו להם להשתלב בעבודה בשוק ההון, היזמות והנדל"ן. חלק מאותם סטודנטים בחרו בלימודים במכללה במטרה להפוך את התחומים הללו למקצוע העיקרי שלהם, וחלק נוסף בחרו ללמוד מקצוע שיאפשר להם הכנסה נוספת בנוסף לעבודתם הקבועה. רבים מהם משתמשים היום בכלים הפרקטיים שרכשו במהלך לימודיהם בביצוע עסקאות בשוק ההון והנדלן וזוכים להצלחה גדולה. בנוסף, המכללה רואה בכל הבוגרים שלה כשגרירים ולכן מספקת להם ליווי צמוד וייעוץ גם שנים רבות לאחר שסיימו את לימודיהם. למכללת פסגות 6 סניפים בפריסה ארצית בבעלות פרטית - שממצבים אותה כמכללה הגדולה והמובילה בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית.

מדוע לבחור במכללת פסגות?

● המרצים הטובים ביותר– ביותר –בחרנו בקפידה את המרצים והאנליסטים המובילים ביותר בשוק ההון, הנדל"ן, יזמות עסקית והחינוך הפיננסי. המרצים שלנו משמשים כפרשנים בכלי התקשורת, כמומחים וכמובילי דעה בתחומם.
● הקורסים הפרקטיים ביותר– 6 תכנית הלימודים שלנו כוללת את המידע הפרקטי, המקצועי והאיכותי ביותר בכדי לספק לסטודנטים "ארגז כלים" של ממש, שיאפשר להם להתחיל את דרכם בתחום ההשקעות מיד עם סיום לימודיהם. הקורסים שלנו נבחנים כל העת ובזמן אמת, במטרה להתאים אותם למציאות המשתנה ולצרכי הסטודנטים.
● ליווי אישי לאורך כל הדרך– כל סטודנט במכללה מקבל מעטפת שלמה של ליווי מקצועי שכוללת את המרצים, את חדרי מסחר שמועברים ב-LIVE מדי יום על ידי צוות המרצים הבכירים שלנו וכמובן, את מועדון המשקיעים של מכללת פסגות, שמסייע לסטודנטים ליישם את חומרי הלימוד ב-"עולם האמיתי". הליווי האישי מתקיים גם בלימודים במסגרת תחום יזמות והשקעות בנדל"ן, והוא כולל סיורי שטח, יישום פרקטי של הקורס וכמובן ליווי ותמיכה מצוות המרצים בראשותו של מנהל תחום הנדל"ן במכללה, שחר בוזין.
● סדנאות פיננסיות להעשרת הידע ללא עלות נוספת– אנו מעניקים לכל סטודנט סדנאות להעשרת הידע בתחום ההשקעות ללא כל עלות נוספת.
● צוות עובדים איכותי- לרשות התלמידים עומד צוות יועצי לימודים מקצועי, שמסייעים לסטודנטים לבחור את התחום הנכון ביותר עבורם. שירות הלקוחות של המכללה מספק מענה לכל צורך יחד עם האנליסטים הטובים ביותר בשוק.

סניפים:
● רחובות
● הרצליה
● חיפה
● ירושלים
● באר שבע
● רמת גן

כל מסלולי הלימוד של מכללת פסגות - לימודי השקעות בשוק ההון ונדל"ן


  • שם מוסד הלימוד:
     מכללת פסגות - לימודי השקעות בשוק ההון ונדל"ן
  • שם מסלול הלימוד:
     קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון
  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה

לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649