התאמת מודל פרסום למפרסם:

אתר נרשמים משמש תשתית למפרסמים רבים, גדולים וקטנים כאחד, מוסדות אקדמאים, קורסים, לימודי תעודה ופנאי.

התשתית הטכנולוגית כמו גם המודל עסקי מאפשרים גמישות מקסימלית לכל לקוח ולקוח לפי גודלו, מטרותיו, ותחום עיסוקו. הלקוח מתאים לעצמו את המודל התמחירי ואת שיטת ההופעה (הופעה פאסיבית/אקטיבית) כך שתתאים לצרכיו ותקציבו.
לחץ להגדלת התרשים
לחץ להגדלת התרשים
התאמת נרשמים לכל לקוח בנפרד:
עוד בטרם נקבעת שיטת ההופעה בנרשמים/תוכנית עבודה, ועל-מנת להתאים בצורה מדוייקת עד כמה שניתן לכל לקוח ולקוח בנפרד את מתווה ההופעה באתר המתאים לו, מבוצע תהליך ראשוני של בחינת המערכת מול צרכי הלקוח: בחינת התגובות לפרסום, כושר ייצור הלידים ואיכותם. תהליך שהוא בבחינת "כיול" הכרחי למערכת המאפשר תיאום ציפיות מבוסס על ניסוי אמיתי.

מבנה תהליך ההתאמה/תקופת התנסות:
תהליך התאמת נרשמים לכל לקוח מורכב מכמה שלבים:

שלב א: הופעה פאסבית:
בדיקת כושר ייצור מתעניינים ולידים ללא כל קידום ניראות או פרסום, מתווה הופעה המייצג הכי קרוב למציאות את "נתוני הפתיחה" של המוסד/מפרסם.

שלב ב: תיקון תוכן בהתאם לתוצאות ראשוניות:
בחינת כמות/מיקוד הלידים והתאמת/שינוי התוכן בכרטיס כך שיסנן (אם נדרש) את אותם לידים שהוגדרו "לא ממוקדים": אם מתעניין לא ידע שהמכללה ממוקמת בצפון - זה יובלט, אם מתעניין לא ידע ששכר הלימוד הוא כה גבוה וזה היוה מכשלה- שכ"ל כולל ציון סכומים - יובלט.
שלב ג: ניתוח השפעות קמפיין על כמות/איכות לידים:
לאחר שתוקן התוכן בהתאם למיקוד הלידים נערכים צעדים להגדלת נתח השוק, (קידום הכרטיסים ו/או פרסום בתוך האתר ו/או פרסום מחוץ לאתר), הגדלת נתח השוק נעשית בצורה מדודה ומבוקרת בזמן אמת- (כמות/מיקוד הלידים), ותוך בחינת כדאיות עלות/תועלת למפרסם מול האלטרנטיבות.

שלב ד: ניתוח הנתונים הסטטסטיים ובניית תוכנית עבודה:
לאחר "כיול" המערכת והתאמה הצפיות ויכולת נרשמים בייצור לידים למוסד בהתאם לניסיון הנלמד, ניתן להתפנות ולבנות תוכנית עבודה שנתית. תוכנית עבודה המתבססת על הניסיון הנלמד והיא ממקסמת את יכולות נרשמים כפי שבאו לידי ביטוי מול כל מפרסם ומפרסם בנפרד, בתהליך ההתאמה האינדיוידואלי. התאמת נרשמים לפני תוכנית עבודה.
מפורטת בפירוט בעמוד הבא.
מידע נוסף על אתר נרשמים:
לפרטים ומידע נוסף אנו זמינים גם בטלפון: 03-7755003 ובמייל info@nirshamim.co.il
אנחנו מזמינים אותך לקבל מידע נוסף
לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649