תואר שני ודוקטורט בעבודה סוציאלית

תחום העבודה הסוציאלית מתמקד בקשיים חברתיים של הפרט והגורמים להם מבחינת רקע האדם והנתונים המשפחתיים, הבריאותיים, הסביבתיים והגנטיים שלו. תפקיד העובד/ת הסוציאלי/ת הוא לקדם את המטופלים, להתגבר על קשייהם ולשפר את רמת חייהם ככל שמתאפשר. מסלולי ההתמחות בעבודה הסוציאלית הם רבים ומגוונים, והעבודה בתחום זה מתאפשרת בכל פלחי האוכלוסייה: זקנים, ילדים, נוער בסיכון, נשים מוכות, בעלי מוגבלויות ועוד.

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

עבודה סוציאלית – כל מסלולי הלימוד


תואר שני בעבודה סוציאלית

העסקת עובדים סוציאליים הולכת ומתרחבת לתחומים שונים ומגוונים. התוכנית מאפשרת הרחבה והעמקה של נושאי לימוד, מיקוד בתחומי התמחות, וביסוס תשתית מתקדמת.

אזור גיאוגרפי: - שומרון

תואר שני M.S.W. בעבודה סוציאלית

התכנית מאפשרת לעובדים סוציאליים מכלול קורסים שילוו את ההתנסות בשדה שתסייע להם להתמודד עם ילדים ונוער במצבי סיכון תוך שילוב בין טיפול פרטני והתערבות בסביבה

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - שדרות

תואר שני M.A בעבודה סוציאלית

במהלך הלימודים הסטודנטים רוכשים כלים להתמודדות עם אתגרים מקצועיים באמצעות למידה המשלבת ידע אקדמי רחב עם פרקטיקה ועשייה בשטח.

אזור גיאוגרפי: הגליל והגולן - קרית שמונה, 12208

תוכנית השלמה לתואר שני בעבודה סוציאלית

מסלול הכניסה שלך ללימודים מתקדמים בעבודה סוציאלית! מטרת התוכנית הינה לשמש הכנה לקראת לימודי תואר מוסמך למי שאינו בעל תואר בתחום.

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

קמפוס אילת - MA בעבודה סוציאלית

תוכנית הלימודים לתואר שני בעבודה סוציאלית תכשיר עובדים מיומנים, שיהיו בעלי ניסיון במתן שירותי רווחה חדשניים ואיכותיים מחד, ובעלי מיומנויות בפיתוח שיטות מחקר והערכה מאידך.

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - שדרות התמרים 162, אילת

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

תואר שני MSW בעבודה סוציאלית

התכנית מפתחת ומטפחת חזון של עבודה סוציאלית רגישה תרבותית, קשובה לקולות חלשים ומוחלשים, מעורבת בתהליכי קבלת ההחלטות וקושרת בין היחיד ליחד, בין מחויבות חברתית לבין מצוקותיו של הפרט ובין ערכים לצרכים.

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - יצחק בן-צבי 12 אשקלון

תואר שני בעבודה סוציאלית

המחלקה לעבודה סוציאלית מציעה תואר שני ב- 4 מגמות לימוד: ● טיפול במשפחה וילד ● טיפול בקשישים ● טיפול באמצעים אמנותיים ● מדיניות ושינוי חברתי

אזור גיאוגרפי: באר שבע והדרום - אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

תואר שני ושלישי בעבודה סוציאלית

היעד המרכזי של לימודי התואר השני הוא לשפר את המיומנויות המקצועיות של העובד/ת הסוציאלי/ת. את התואר ניתן ללמוד בשני מסלולים, מסלול עם תזה (מסלול מחקרי) ומסלול ללא תזה. קיים גם תואר שלישי

אזור גיאוגרפי: חיפה והסביבה - הר הכרמל, חיפה 31905

תואר שני בהתפתחות הילד

מטרת התכנית להרחיב ולהעמיק את הידע של אנשי המקצוע העובדים עם ילדים ובני נוער בתחומי ההתפתחות, וכן להקנות כלים להסתכלות ביקורתית ולבנייה של תוכניות התערבות והדרכה וכן של כלי הערכה.

אזור גיאוגרפי: חיפה והסביבה - הר הכרמל, חיפה 31905


יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649