לימודי תעודה בפסיכותרפיה

לימודי פסיכותרפיה טיפול נפשי פסיכולוגי על ידי מטפל שאינו פסיכולוג אך הוא מבוסס על התיאוריות הפסיכולוגיות הקיימות: טיפול ביהביוריסטי (התנהגותי) - בשיטה זו נהוג ראשית כל לטפל בהתנהגות החריגה של המטופל על מנת להחזירו בזריזות וביעילות לתפקוד ודבר זה נעשה על ידי מערך של פעולות למידה ורכישת התנהגות אחרת. טיפול קוגניטיבי – שיטה מובנית וקצרת מועד לשינוי תפיסתו של האדם את עצמו באופן שלילי. המטופל לומד לזהות את דפוסי החשיבה הנוקשים שלו ולשנות אותן או ללמוד לחיות איתן בשלום. טיפול פסיכו דינמי – שיטת טיפול המבוססת על הפסיכואנליזה הפרוידיאנית שבה המטפל מקשיב למצוקות המטופל.

להזמנת ידיעונים חינם מכל מוסדות הלימוד לחץ כאן ומלא את הטופס

פסיכותרפיה – כל מסלולי הלימוד


פסיכותרפיה הוליסטית במכללת הנות חדרה

◄ טיפול בשיחות ובפרחי באך ◄ פירוש חלומות פסיכולוגי ◄ נומרולוגיה ◄ הילינג ◄ דמיון מודרך ◄ הדרכת הורים ◄ הנחיית קבוצות ◄ שיאצו ◄ פרסונולוגיה ועוד!

אזור גיאוגרפי: השרון - רחוב הנשיא וייצמן 24 חדרה

פסיכותרפיה גופנית

שיטה טיפולית מעולם הפסיכותרפיה המתייחסת גם לממד הגופני של האדם. המגמה הוותיקה והמעמיקה בארץ, אשר נחשבת למובילה בתחומה בארץ ובאירופה. סניפים: ת"א, ירושלים

אזור גיאוגרפי: גוש דן,ירושלים והסביבה

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

פסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי

הגישה האקזיסטנציאליסטית עוסקת בהבנת דרכם של אנשים בעולם, המושג "לחיות". מטרת הטיפול היא לסייע לפרט לשוב וליטול את מושכות חייו, תוך חיפוש משמעות והתחשבות "בקרקע הקיום" שלנו.

אזור גיאוגרפי: גוש דן

פסיכותרפיה גופנית במכללת הנות חדרה

פסיכותרפיה גופנית נולדה מתוך התפיסה כי הגוף והנפש הינם חלק בלתי. הפסיכותרפיה הגופנית משלבת טיפולי מגע ממוקדים אשר מאפשר לגוף להפעיל את כלל עקרונות הנפש בתהליך.

אזור גיאוגרפי: השרון - רחוב הנשיא וייצמן 24 חדרה

פסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית

גישה טיפולית המבוססת על שילוב בין גישות פסיכולוגיות מערביות ובין מסורות רוחניות מן המזרח. התכנית היחידה בתחומה המוכרת ע"י הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנס-פרסונאלית. סניף ת"א.

אזור גיאוגרפי: גוש דן

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

פסיכותרפיה משפחתית הוליסטית- הנות חדרה

מסלול מרתק המכשיר מטפלים רב תחומיים. המטפלים יכולים לעזור לקהל יעד רחב ומגוון בתוך המשפחה

אזור גיאוגרפי: השרון - רחוב הנשיא וייצמן 24 חדרה

פסיכותרפיה הוליסטית

תכנית בית הספר לפסיכותרפיה הוליסטית של מכללת רידמן מקנה לסטודנט כרטיס כניסה לעולם מרתק, בו יגלה מחוזות חדשים ויפתח תוך כך השקפת עולם רחבה ודרך חיים בריאה לעצמו ולסביבתו.

אזור גיאוגרפי: גוש דן,ירושלים והסביבה

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

פסיכותרפיה הוליסטית

מטרת המגמה לפסיכותרפיה הוליסטית היא הכשרת מטפלות מקצועיות בעלות יכולת להתמודד עם מטופלים שונים הדורשות יכולות אישיות גבוהות. אנו במכללת מעינות מאמינות כי להיות מטפלת זו שליחות בעלת אחריות גבוהה.

אזור גיאוגרפי: ירושלים והסביבה

CheckBoxPic בחר מוסד זה צור קשר

יוצאים לשטח - כתבות לימודים מצולמות


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649