המרכז ללימודים אקדמיים

BA בפסיכולוגיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני
  • אזור גיאוגרפי:
     גוש דן - היוצרים 2 אור יהודה

אודות:
פסיכולוגיה הוא מדע העוסק בהבנת ההתנהגות האנושית. למרבית הפונים ללימודי פסיכולוגיה מוכרות בדרך כלל הפנים הקליניות של המקצוע וזאת למרות מגוון התחומים וההתמחויות הכלולים תחת המושג ’פסיכולוגיה’. יש לדעת כי ההכשרה המקצועית הספציפית והממוקדת מתקיימת רק בלימודי תואר שני ותוך רכישת נסיון בשדה ואפשרות לבחירת תחום מעשי של הפסיכולוגיה.

מטרת הלימודים:
המטרה המרכזית של תוכנית לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון היא לפתח תשתית ידע המקיפה את ענפיה השונים של הפסיכולוגיה, זאת בעיקר על מנת להכין את בוגרי התוכנית המעוניינים בכך להמשיך לימודיהם לתואר שני באחד מתחומי הפסיכולוגיה.

בתואר הראשון בפסיכולוגיה קיימות שתי התמקדויות:
◄ מיקוד קליני קהילתי- תוכנית זו כוללת התמקדות בהיבטים הפסיכולוגיים הקליניים במובן הקהיליתי והמשפחתי, תוך כדי התבוננות והבנה של התא המשפחתי בתוך הקהילה ושל הפרטים בתא המשפחתי בכללותם.
קורסים לדוגמא: תורת הראיון, ילדים ומשפחות במצבי משבר, מבוא לפסיכותרפיה וייעוץ א’, מבוא לפסיכותרפיה וייעוץ ב’.
◄ מיקוד ייעוץ ארגוני - תוכנית זו כוללת התמקדות בפן הארגוני והבנה של תפקוד מערך העובדים בתוך ארגון או חברה. התמקדות זו מתאימה לאלו המעוניינים להשתלב בתחום הייעוץ הארגוני ולהבין את ההיבטים הפסיכולוגיים של מערכי העבודה ויחסי העובד מעביד על החברה.
קורסים לדוגמא: מבוא לפסיכולוגיה ארגונית, פיתוח ארגוני ופיתוח עובדים, המשאב האנושי בעידן הדיגיטאלי, קידום עובדים ופיתוח קריירה, הפסיכולוגיה של קב"ח ביחידים ובארגונים.

משך הלימודים:
תוכנית הלימודים מתפרשת על פני 3 שנים קלנדריות ומאפשרת לימודי קיץ.

תנאי קבלה:
◄ ציון התאמה של 481 (ציון התאמה הינו שיקלול ציון הפסיכומטרי וממוצע משוקלל של בחינת הבגרות).
◄ בעלי תעודות בגרות שוות ערך מחו"ל. נרשם מעל גיל 30 אשר אינו זכאי לבגרות או אינו עומד בממוצע הנדרש, חייב במכינה קדם אקדמית.

יתרונות הלימודים במרכז ללימודים אקדמאיים:
◄ תכנית הלימודים מועברת על ידי סגל אקדמי מהמובילים בארץ המשלב מוניטין אקדמי לצד ניסיון רב.
◄ התוכנית כוללת עבודת שדה בארגונים כגון: המרכז לבריאות הנפש גהה, המכון להתפתחות הילד בתל השומר, שפ"חים (שירות פסיכולוגי חינוכי), ביה"ס גיל לילדים אוטיסטים, עלם, אנוש, מרכז שיקומי ותעסוקתי בר"ג וצה"ל (חניכת נערי מקא"מ).
◄ בוגרי התואר יוכלו להשתלב בשוק העבודה במגוון תחומים: פסיכולוגים בענפים השונים (מותנה בתואר שני בפסיכולוגיה), מגוון מקצועות טיפוליים ,שיווק, מכירות ופרסום, משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות, וקבל/י את כל המידע אודות BA בפסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים.


כל מסלולי הלימוד של  המרכז ללימודים אקדמיים


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649