האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה

הסבת אקדמאים להוראה - תעודת הוראה במדעי המחשב

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ,גוש דן,הגליל והגולן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה - כלל ארצי

אודות:
התכנית מקנה תעודת הוראה במדעי המחשב לבתי ספר על-יסודיים לבעלי תואר בוגר במדעי המחשב. בעלי תואר בוגר אוניברסיטה בתחומים קרובים יצטרכו להשלים תחילה לימודים של קורסים במדעי המחשב ו/או קורסים במתמטיקה. יועץ אקדמי לתעודת הוראה במדעי המחשב יקבע לכל סטודנט את תכנית ההשלמה המתאימה.

תכנית הלימודים:
תכנית הלימודים לתעודת הוראה במדעי המחשב כוללת קורסים בחינוך, במתודולוגיה ובהכשרה מעשית.

תנאי קבלה:
◄ יוכלו להתקבל לתכנית רק מי שסיימו תואר ראשון או שהם בשנת לימודיהם האחרונה לתואר בדיסציפלינות הרלוונטיות, ממוצע ציוניהם לתואר הוא 75 לפחות.
◄ סטודנטים במהלך לימודיהם לתואר בוגר של האוניברסיטה הפתוחה יוכלו להתקבל ללימודי תעודת הוראה במדעי המחשב רק לאחר שצברו לפחות 72 נ"ז בקורסים לתואר הראשון בממוצע של 75 לפחות, ובכללם קורסי החובה, לפחות קורס מתקדם אחד, ובתנאי שתכנית לימודיהם לתואר ותכנית לימודיהם לתעודת הוראה אושרו על-ידי הוועדה לאישור תכניות לימודים.
◄ ניתן לקבל פטור משני קורסים בחינוך לכל היותר ובהיקף שאינו עולה על 12 נ"ז. פטור זה יינתן רק בגין לימודים קודמים של קורסים דומים בתכניהם ובהיקפם לקורסי התכנית. בכל מקרה תחול חובה של לימוד קורס מתקדם במסגרת תעודת ההוראה.

תעודה:
סטודנטים יהיו זכאים לתעודת הוראה במדעי המחשב אם סיימו את כל חובותיהם לתואר ראשון, את לימודי ההשלמה (‏במידת הצורך‎)‏ ואת תכנית הלימודים לתעודת הוראה כפי שאושרה להם על ידי הוועדה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות הסבת אקדמאים להוראה - תעודת הוראה במדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה.


כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה - לימודי תעודה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649