אמן - המרכז לאמנות ועיצוב לציבור החרדי

לימודי תעודה - קורס צילום ומדיה דיגיטלית - נשים

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     ירושלים והסביבה

אודות:
המחלקה ללימודי צילום הוותיקה והמובילה בציבור החרדי מאפשרת להצטרף ללימודים איכותיים ומאתגרים המשלבים מקצועיות גבוהה ובלתי מתפשרת בשילוב חוויה אישית מעצימה.
אופי הלימוד, בשונה מלמידה טכנית של צילום, הוא יסודי ומנתב להבנה של חומר הגלם הצילומי - האור.
לימוד בשיטה זו מחזק את החשיבה היצירתית בכל תרגיל ומשימה ומגביר את היכולות המקצועיות והאמנותיות.

תוכנית הלימודים:
תוכנית הלימודים נועדה להכשיר את הלומדות להיות צלמות מקצועיות במגוון אפשרויות התעסוקה בתחום. מטרתו של ביה”ס מתבטאת בהקניית הידע ללומדות ע”י ראיה אמנותית מעמיקה הנוגעת בתחומים חברתיים, תרבותיים ואישיים המעלים את היכולת היצירתית ברמה האישית וברמה העתידנית בתחום הצילום. הסטודנטיות מתמחות בצילום פורטרטים ובצילום מסחרי וכן לומדות את נושא הצילום התיעודי עיתונאי תוך מתן הכלים המתאימים לשלב בין התחומים. הסטודנטיות נחשפות לרעיונות ולניתוח סוגיות בתחום החברתי והאישי. הלימודים משלבים את צילום הסטילס הדיגיטלי ועבודת המחשב לפיתוח היצירתיות ולהגשת עבודות מוגמרות ומהוקצעות ללקוח. בוגרות המחלקה תשתלבנה בתחום הצילום המסחרי, בתחומי הפרסום, התעשייה, המזון, האפנה, בצילומי ילדים ומשפחה, בצילומי תיעוד, אירועים ועיתונות.

שנה א’:
שנה זו מקנה יכולות צילומיות ויצירתיות רבות. בשנה זו נלמד “לראות" נחדד את יכולת ההתבוננות, נלמד לזהות את האור, את התוכן ואת הפוטנציאל ליצור תמונה חזקה.
נכיר כל אחת את דגם המצלמה שברשותה, נגלה את רזי התאורה באולפן ונתחיל לחשוב דיגיטלי. בקבוצת ביקורת בונה נלמד לעבוד בהקשר סדרתי, בו כל אחת תגיש פרויקט מסכם בפעם הראשונה בתערוכת צילום.

שנה ב’:
בשנה השניה המושגים הרבים שנרכשו בשנה א’ יקבלו משמעות מעמיקה יותר ויתגבשו לכדי תהליך עמוק של הפנמה אמנותית. בשנה זו נבסס את הראיה הצילומית הייחודית של כל אחת ונזהה את נקודות החוזקה בתהליך למידה קבוצתי ואישי.
נרכוש כלים מקצועיים ויישומיים בתחומי הצילום המסחרי, הקטלוגי והפרסומי.
נלמד באופן יסודי ומעמיק תוכנות לעיבוד תמונה ונגיע לרמות דיוק גבוהות באיכויות גימור והגשה ללקוח מן המעולים והטובים ביותר בעולם הצילום.
בשלב זה, המחלקה לצילום מעודדת את פתיחתו של עסק עצמאי או השתלבות בשוק העבודה תוך ליווי של צוות ההוראה אשר יעניק את הבטחון בעבודה מול לקוחות.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות קורס צילום ומדיה דיגיטלית - נשים באמן - המרכז לאמנות ועיצוב לציבור החרדי.


כל מסלולי הלימוד של  אמן - המרכז לאמנות ועיצוב לציבור החרדי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649