לימודי תעודה גבעת וושינגטון

לימודי אמנות חזותית - מסלול צילום ומדיה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     שפלה

מסלול צילום ומדיה ב"פרדס" - בית הספר הגבוה לאמנות חזותית גבעת וושינגטון

אודות פרדס:
“פרדס” – בית הספר הגבוה לאמנות חזותית, הוא בית עבור גברים ונשים המבקשים להציב רף גבוה של מחוייבות והתמסרות לאמנות כמקצוע עיקרי וכדרך חיים.
בית הספר יעמיד קול חדש שלך יוצרים ויוצרות המביאים עמם את השראתו של עולם הרוח היהודי ומבקשים ליצור ולהתבטא במרחב התרבותי הכללי, תוך יצירת זיקות חדשות בין עולם האמנות לעולם הדתי, באופן שיפרה ויעשיר את שניהם גם יחד.

אודות הקורס:
◄ האמנים שגדלים אצלנו יכולים לבחור מסלול מוגבר שיפתח את תחום הצילום והעריכה לרמה המקצוענית ביותר, יחד עם שאר תחומי האמנות – הציור הפיסול וכו’.
◄ סטודיו צילום מדהים ומאובזר ברמה גבוהה, עם ציוד סופר-משוכלל: מצלמות, תאורות, פלאשים, מחשבי עריכה מתקדמים, מעבדת פיתוח והדפסות – כל מה שצריך כדי להיות מספר 1 מבחינה מקצועית!
◄ וזה עוד לפני שדיברנו על המרצים – שהם אמנים ומקצוענים מהשורה הראשונה בארץ.
◄ יחד עם דגש על מצויינות אמנותית, פרדס נותן דגש על מצויינות טכנולוגית.
◄ אנחנו מחפשים סוג נוסף של אמנים – כאלו שהידיים שלהם אולי פחות אוהבות להתלכלך בחומר וצבע, אבל העין שלהם, וההתבוננות האמנותית – יש להם את זה!

תכנית הלימודים:
◄ בשנה הראשונה לומדים כל הסטודנטים את כלל קורסי המבוא: ציור, פיסול, צילום ווידאו.
◄ משנה ב’ ואילך יכול כל סטודנט לבחור באיזה תחומים להתמקד ולהשתכלל. המעוניינים בהתמקדות בצילום ומדיה ילמדו בכל שנה 2 קורסים שנתיים – קורס צילום טכני וקורס צילום אמנותי, בהתקדמות מדורגת משנה לשנה – מתקדמים א, מתקדמים ב וכו. בנוסף יתקיימו קורסים בעריכת וידאו, פוטושופ ועוד.
◄ בשנה ד’ יציג כל סטודנט את תערוכת הגמר שלו.

אפשרות ללימודי תואר בשיתוף פעולה עם מכללת בית ברל:
פרדס נמצא בשיתוף פעולה עם מכללת בית ברל, במסגרתו משלימים תלמידי פרדס לימודים לתואר ראשון בהוראת אמנות (B.ed.FA) יחד עם תעודת הוראה. הלימודים מתקיימים במקביל בפרדס ובית ברל לאורך 4 שנים, ובסיומם הסטודנט הוא בוגר פרדס ובוגר המדרשה לאמנות בבית ברל, כולל תואר ותעודת הוראה כאמור. שכר הלימוד של פרדס כולל את התשלום לשני המוסדות.
*אפשר ללמוד לימודי תעודה (בוגר פרדס) ללא ההשלמה בבית ברל.

תנאי קבלה:
ראיון ותיק עבודות.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות לימודי אמנות חזותית - מסלול צילום ומדיה בלימודי תעודה גבעת וושינגטון.


כל מסלולי הלימוד של  לימודי תעודה גבעת וושינגטון


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649