המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

.B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון
  • אזור גיאוגרפי:
     הגליל והגולן - צמח, ד.נ עמק הירדן

בוגרי התוכנית זכאים להירשם בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

אודות:
B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה הינו תחום מקצועי בעל השפעה מכרעת על כל מגזרי החיים. העובדה שהחשמל הוא צורת מקור האנרגיה הנפוץ ביותר ושרכיבים אלקטרוניים מהווים את לב המחשבים ואמצעי התקשורת, דיה כדי להמחיש זאת.רכיבים אלקטרוניים הם הלב של המחשבים, הטלפונים הסלולאריים ושאר אמצעי התקשורת

מבנה תוכנית הלימוד:
◄ קורסי יסוד - בעיקר מתמטיקה ופיסיקה, הנותנים תשתית ידע להכשרה הנדסית טובה.
◄ קורסי הנדסה בסיסיים - מקנים ידע בסיסי רחב בתחומים השונים של הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ומכינים את הסטודנט לפעילות בכל ענף מקצועי בהנדסת חשמל אליו הוא עשוי להגיע.
◄ קורסי התמחות - במיקרואלקטרוניקה ובמערכות הספק (זרם חזק).
החלק האחרון של הכשרת המהנדס במחלקה ללימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה כולל ארבעה קורסי מעבדה, שבהם הסטודנט רוכש מיומנות בהפעלת מכשירים, בשיטות מדידה ובשימוש ברכיבים נפוצים. שלב זה כולל גם פרויקט מסכם, אשר בו מיישם הסטודנט את הידע שצבר במהלך הלימודים לפתרון בעיה הנדסית משמעותית.

כיווני התפתחות וקידום מקצועי:
מגמת הלימודים “מיקרואלקטרוניקה” (“התקנים ומכשור”) מכשירה את הבוגרים בעיקר לתכנון מעגלים אלקטרוניים על שבבי סיליקון לכל המכשירים האלקטרוניים לסוגיהם.

תוכנית השלמה לבוגרים/מהנדסים:
התוכנית כוללת לימודים בנושא “מערכות הספק” (“זרם חזק”) המיועדים לבוגרים ולמהנדסי אלקטרוניקה ממוסדות אקדמיים אחרים ולסטודנטים החל משנת לימודיהם השלישית, אשר מעוניינים לקבל רישיון לתכנון ומתן אישור למערכות מתח גבוה ומערכות בהספק גבוה. בוגרי תוכנית ההשלמה זכאים לתעודה נוספת של חשמלאי ומהנדס חשמל, מעבר לתעודת הבוגר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות .B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה


כל מסלולי הלימוד של  המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649