אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי

תואר ראשון כימיה ירוקה

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי הנדסה ,לימודי טכנאים / הנדסאים ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
      - שומרון

אודות:
אוניברסיטת אריאל בשומרון גאה להציג בפניכם מסלול חדש ומרתק במסגרת הלימודים לתואר B.Sc. בכימיה ביולוגית - כימיה ירוקה- מסלול ייחודי בישראל, המציע לימודים בתחום כימיה של אנרגיה מתחדשת, כבר בתואר הראשון.

מסלול הלימודים:
המסלול החדש הינו תחום לימודים אשר שם דגש על התמחות בנושאי אנרגיה ואיכות הסביבה (cleantech), בהקשרים כימיים. הלימודים מתמקדים בכימיה סביבתית (החור באוזון, אפקט החממה וכדומה), שיטות אנליטיות לקביעת רמות זיהום בסביבה, מעבדות מאובזרות במכשור אנליטי לבדיקות סביבתיות כימיות, פרויקט סביבתי, ובחינת הקשר בין אנרגיה לסביבה. בנוסף, ייהנו הסטודנטים מסיורים אקולוגיים במפעלים כימיים ומפעלי ייצור אנרגיה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות B.Sc. בכימיה ביולוגית - כימיה ירוקה


השתלבות במחקר ופיתוח:
האתגר המרכזי העומד בפני העולם כיום הוא מציאת חומרים שיסייעו להמיר אנרגיה ממקורות מתחדשים כמו אנרגיית השמש, אנרגיה גאוטרמית, רוח וביומסות, כדי לעמוד בדרישה המתעצמת לאנרגיה לא מזהמת. לאור זאת, יזכו בוגרי המסלול בידע וכישורים להשתלבות במחקר ופיתוח של חומרים מתקדמים לצבירה של אנרגיה.

תעודה וקריירה:
◄ משך הלימודים הינו שלוש שנים, בסיומן נסמיך את הסטודנטים כבוגרי תואר ראשון בכימיה, שעבורם הכימיה היא כלי סביבתי שנועד למנוע היווצרותן של בעיות אקולוגיות.
◄ בזכות כישורים אלו יוכלו הבוגרים להשתלב בתעשיית הקלינטק הצומחת במהירות מסחררת.

כל מסלולי הלימוד של  אוניברסיטת אריאל בשומרון - תואר אקדמי


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649