האוניברסיטה הפתוחה

תואר שני בפסיכולוגיה חברתית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ,גוש דן,הגליל והגולן,באר שבע והדרום,ירושלים והסביבה,השרון,חיפה והסביבה,שפלה - כלל ארצי

אודות:
התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית נועדה לספק בסיס תאורטי ומתודולוגי איתן למעוניינים לעבוד ולחקור בתחומי הפסיכולוגיה החברתית. הפסיכולוגיה החברתית היא תחום דינמי הדורש מהעוסקים בו יכולת להתעדכן באופן עצמאי בספרות המקצועית המשתנה. התכנית חושפת את הסטודנטים למחקר ומספקת להם כלים להעריך באופן ביקורתי את תוקף ואיכות המחקרים שייתקלו בהם לאורך השנים.
לצד קורסים עם דגש תאורטי התכנית משלבת היכרות עם ההיבטים היישומיים של הפסיכולוגיה החברתית – היבטים ארגוניים תעסוקתיים. למתעניינים בתחומים היישומיים של הפסיכולוגיה החברתית התכנית מציעה ידע, כלים והתנסויות רלוונטיים.

בתכנית שני מסלולים:
◄ לימודים לתואר שני ללא תזה
◄ לימודים לתואר שני עם תזה

מלגות למצטיינים במסלול המחקרי:
התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית מציעה מלגות בשני ערוצים:
◄ למספר מצומצם של סטודנטים מצטיינים שהתקבלו לתכנית, תוענק מלגה מלאה הכוללת פטור משכר לימוד ומענק מחייה. הזכאות למלגה תיקבע על-פי שקלול ציוני התואר הראשון, בחינת המתא"ם וראיון הקבלה. על מקבלי המלגה להתחייב לתכנית לימודים של שנתיים במסלול עם תזה, כאשר הזכאות תיבחן לאחר תום שנת הלימודים הראשונה. כמו כן, מקבלי ומקבלות המלגה יתחייבו להגיש את עבודת התזה בתוך 18 חודשים מיום אישור הצעת התזה.
◄ מלגה לסטודנטים במסלול עם תזה. לכל הסטודנטים בתכנית אשר הצעת המחקר שלהם לעבודת התזה אושרה תינתן תמיכה בתשלום שכר הלימוד. לצורך קבלת המלגה, הסטודנטים יידרשו להיות מעורבים באופן פעיל בביצוע מחקר התזה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות M.A. בפסיכולוגיה חברתית


כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649