האוניברסיטה הפתוחה

תואר שני בפסיכולוגיה חברתית

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ - כלל ארצי

אודות:
התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית נועדה לספק בסיס תאורטי ומתודולוגי איתן למעוניינים לעבוד ולחקור בתחומי הפסיכולוגיה החברתית. הפסיכולוגיה החברתית היא תחום דינמי הדורש מהעוסקים בו יכולת להתעדכן באופן עצמאי בספרות המקצועית המשתנה. התכנית חושפת את הסטודנטים למחקר ומספקת להם כלים להעריך באופן ביקורתי את תוקף ואיכות המחקרים שייתקלו בהם לאורך השנים.
לצד קורסים עם דגש תאורטי התכנית משלבת היכרות עם ההיבטים היישומיים של הפסיכולוגיה החברתית – היבטים ארגוניים תעסוקתיים. למתעניינים בתחומים היישומיים של הפסיכולוגיה החברתית התכנית מציעה ידע, כלים והתנסויות רלוונטיים.

בתכנית שני מסלולים:
◄ לימודים לתואר שני ללא תזה
◄ לימודים לתואר שני עם תזה

מלגות למצטיינים במסלול המחקרי:
התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית מציעה מלגות בשני ערוצים:
◄ למספר מצומצם של סטודנטים מצטיינים שהתקבלו לתכנית, תוענק מלגה מלאה הכוללת פטור משכר לימוד ומענק מחייה. הזכאות למלגה תיקבע על-פי שקלול ציוני התואר הראשון, בחינת המתא"ם וראיון הקבלה. על מקבלי המלגה להתחייב לתכנית לימודים של שנתיים במסלול עם תזה, כאשר הזכאות תיבחן לאחר תום שנת הלימודים הראשונה. כמו כן, מקבלי ומקבלות המלגה יתחייבו להגיש את עבודת התזה בתוך 18 חודשים מיום אישור הצעת התזה.
◄ מלגה לסטודנטים במסלול עם תזה. לכל הסטודנטים בתכנית אשר הצעת המחקר שלהם לעבודת התזה אושרה תינתן תמיכה בתשלום שכר הלימוד. לצורך קבלת המלגה, הסטודנטים יידרשו להיות מעורבים באופן פעיל בביצוע מחקר התזה.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות M.A. בפסיכולוגיה חברתית


תנאי קבלה:
◄ רשאים להגיש מועמדות לתכנית בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה או במדעי ההתנהגות מהאוניברסיטאות בארץ ומהמכללות המוכרות על-ידי המועצה להשכלה גבוהה. כמו כן, יכולים להגיש מועמדות תלמידי שנה ג המסיימים עד סוף שנת הלימודים הקודמת לתחילת לימודיהם בתואר השני את כל חובותיהם לתואר הראשון, דהיינו, מי שעומדים לסיים חובות שמיעה בשנה זו. תלמידים במסלול דו-חוגי חייבים לסיים חובות שמיעה גם בחוג השני. סטודנטים אשר יתקבלו (‏על תנאי‎)‏ יהיו חייבים להציג אישור זכאות לתואר הראשון עד תום סמסטר א בו התחילו את לימודיהם.
◄ רשאים להגיש מועמדות לתכנית בעלי תואר ראשון מחוגים אחרים, שלמדו במוסדות המוכרים על-ידי המועצה להשכלה גבוהה וסיימו בהצלחה את תכנית לימודי ההשלמה לתואר ראשון בפסיכולוגיה
◄ רשאים להירשם ללימודים מועמדים בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה, כולל תכנית השלמות וחוג לאחר תואר, שסיימו את לימודיהם לתואר ראשון בפסיכולוגיה או בתכנית ההשלמות בציון 88 ומעלה ובציון מתא’ם 100 לפחות. קבלה לתכנית תיעשה לפי שקלול של ציוני התואר הראשון, תוצאות מבחן המתא’ם, המלצות, ומפגש הערכה הכולל הצגה קצרה של מחקר אמפירי וריאיון אישי. למפגש ההערכה יזומנו רק מועמדים שיימצאו מתאימים על-ידי ועדת הקבלה של התכנית.

כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649