האוניברסיטה הפתוחה

תואר שני במדעי המחשב

  • סוג הלימודים במוסד:
     לימודי תואר ראשון ,לימודי תואר שני ,לימודי תעודה
  • אזור גיאוגרפי:
     סניפים בכל הארץ - כלל ארצי

אודות:
התכנית לתואר שני במדעי המחשב נועדה להקנות ידע אקדמי מתקדם וכלים להתמודדות עם נושאים תאורטיים ויישומיים מחזית המחקר במדעי המחשב, וכן להכשיר סטודנטים מצטיינים לעבודה מחקרית. התכנית מורכבת מלימוד קורסים במגוון של נושאים מתקדמים בתחום, ומכתיבת חיבור מדעי (‏עבודה מסכמת או תזה‎)‏

תוכניות לימוד:
האוניברסיטה הפתוחה מציעה תכניות לימודים לתואר שני במדעי המחשב בשני מסלולים:
◄ מסלול לתואר מוסמך במדעי המחשב (‏M.Sc.‎)‏ ללא תזה.
◄ מסלול לתואר מוסמך במדעי המחשב (‏M.Sc.‎)‏ עם תזה- מיועד לסטודנטים מצטיינים.
◄ סטודנטים המתקבלים ללימודים לתואר שני במדעי המחשב משובצים תחילה למסלול לתואר שני ללא תזה. סטודנטים מצטיינים יכולים לבקש לעבור למסלול עם תזה במהלך הלימודים.

מלגות למצטיינים:
המחלקה למתמטיקה ולמדעי המחשב משיקה בימים אלה תכנית חדשה לתלמידי מוסמך מצטיינים במסלול עם תזה. במסגרת התכנית יוענקו לסטודנטים מלגות שכר לימוד ומלגות קיום גבוהות, במטרה לאפשר לסטודנטים להקדיש את מירב זמנם ללימודים ולמחקר. מלגת שכ"ל תכסה את מלוא שכר הלימוד, ומלגות הקיום יהיו גבוהות מהמקובל במחלקות למדעי המחשב באוניברסיטאות האחרות בארץ.

השאר/י פרטים ללא כל התחייבות וקבל/י את כל המידע אודות M.Sc. במדעי המחשב


תנאי קבלה:
◄ מועמדות לתואר שני במדעי המחשב יכולים להגיש בעלי תואר ראשון במדעי המחשב (‏או אלה שבסמסטר האחרון ללימודיהם‎)‏ עם ציון ממוצע של 80 ומעלה. כמו כן, יכולים להגיש מועמדות בעלי תואר ראשון בתחום אחר שסיימו לימודי תעודה במדעי המחשב בציון ממוצע של 80 ומעלה. מועמדותם תישקל בהתאם לציוניהם בתואר הראשון ובלימודי התעודה.
◄ בעלי תואר דו-חוגי בשילוב עם מדעי המחשב שסיימו בציון ממוצע של 80 ומעלה, יכולים להגיש מועמדות. הוועדה המחלקתית לתואר שני תשקול את בקשתם ותקבע, במידת הצורך, קורסי השלמה מתאימים.
◄ גם בעלי תואר ראשון במדעי המחשב שאינם עומדים בתנאי הקבלה המפורטים לעיל, יכולים להגיש מועמדות לוועדה לתואר שני. הוועדה תשקול את מועמדותם ותחליט אם לקבלם ’על-תנאי’, לקבלם עם השלמות או להפנותם לשיפור הישגים.
◄ קיימת אפשרות, גם למי שאינו רשום כסטודנט לתואר שני, להירשם לקורס או לקורסים אחדים מן התכניות לתואר שני. כל זאת במידת האפשר ובאישור יועץ. אם יש מגבלה על מספר הנרשמים לקורס, תינתן עדיפות לסטודנטים הרשומים ללימודי תואר שני.

שם תעודת סיום:

תואר מוסמך אוניברסיטה (M.Sc.) במדעי המחשב

מעמד התעודה:

תואר M.S.c

כל מסלולי הלימוד של  האוניברסיטה הפתוחה


לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649