המכללה האקדמית הדסה, מקום ראשון בטיב ההוראה

 השבוע החלה שנת הלימודים האקדמית.  כ 42 אלף סטודנטים, חלקם חדשים וחלקם וותיקים , שבו לספסל הלימודים. כבכל שנה, גם בשנה"ל 2014, נערך "סקר הסטודנט" מבין הסטודנטים בכל הארץ ובו מוצגות שאלות לגבי הקמפוס בו לומדים. את העיר ירושלים, מייצגת בכבוד המכללה האקדמית הדסה שזכתה במקום הראשון  בארץ בשביעות רצון כללית באיכות ההוראה ובמקום הראשון בירושלים כמוסד האקדמי בו רמת שביעות רצון הסטודנטים היא הגבוהה ביותר.

טל אליאב, בוגרת החוג לפוליטיקה ותקשורת שבמכללה, מסבירה מדוע תוצאות הסקר נכונות וראויות למכללת הדסה: "למדתי בקמפוס באווירה כיפית ומאתגרת. המרצים שלמדתי איתם התייחסו באופן אישי לכל צורך ושאלה ובכל עת ורגע נתון שהייתי זקוקה לו. לדוגמא, למדתי קורס של דוברות ויחסי ציבור. המרצה שלי, יניב בנימיני שהוא גם דובר המכללה, כל הזמן דירבן אותנו להשקיע ולא לוותר. הוא תמיד האמין בנו וביכולות שלנו ושאפנו ממנו הרבה מוטיבציה להצלחה. להאמין בעצמנו ולדעת לכוון אותנו למקומות הנכונים. הוא התעקש לחבר אותנו להתמחויות שונות בתעשייה. בזכות השיעורים והאמונה שלו בנו, היום אני עובדת במחלקת הדוברות של משרד התחבורה. השיעורים במכללה נתנו לי מעל ומעבר ואני שמחה שלמדתי שם".

פרסום הסקר מביא גאווה גדולה לקמפוס. נשיא המכללה האקדמית הדסה, פרופ’ ברטולד פרידלנדר, בירך את הסגל והסטודנטים ואמר: " אנו רואים ביחס של המרצה לסטודנטים כאחד המרכיבים החשובים ביותר להצלחתם. ההתנהלות והערבות ההדדית שנוצרה בקמפוס מעודדת את הסטודנטים להשקעה ולהתמדה שמביאים להצלחה, הודות לסגל האקדמי המשובח שלנו. אני גאה מאוד ומודה לכל הסטודנטים שבחרו בנו במקום הראשון בירושלים. אני מבקש לאחל לכולם שנת לימודים פורייה, מוצלחת ומלאה בהישגים".

"סקר הסטודנט" מיצב את המכללה האקדמית הדסה כאחת המכללות המבוקשות בעיר ירושלים בפרט ובישראל בכלל. שנת הלימודים הנוכחית, החלה  עם תוכניות לימוד חדשות ומגוון של פעילויות המתכוננות בקמפוס. אין ספק שההשכלה בעיר, בזכות ההצלחה הזו של מכללת הדסה שיחד עם שאר המוסדות בעיר,  תביא עוד ועוד צעירים ללמוד וגם להישאר לעבוד בירושלים.
לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649