אינדקס מאמרים

הצג הכל

הכשרה מקצועית

לימודי יבוא– יצוא וסחר בינלאומי- רן בן עזרא
בעולם הגלובאלי ישנה חשיבות מכרעת לסחר העצום שנערך בין מדינות. יש אומרים שזהו הכוח המשמעותי ביותר בעולם ואינטרס כלכלי ענק בצידו

הנדסאים

הנדסאי חשמל- להיות או לא להיות?
לא יודע אם מתאים לך ללמוד לתואר הנדסאי חשמל?
המידע הבא יעזור לך להחליט.

איפה מתאים לך ללמוד במכללה או באוניברסיטה?
כמו שנהוג לומר "שום דבר לא מושלם" גם בבחירת מקום הלימוד, מכללה או אוניברסיטה, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו. הבחירה האם ללמוד במכללה או באוניברסיטה, מצריכים החלטה רצינית ובכל אחת מהאופציות יש יתרון וחסרון. מבולבלים?! הנה קצת מידע שיעזור לכם לעשות קצת סדר בדברים.

הנדסת מכונות

הנדסה אזרחית (בניין)

הנדסאי תוכנה - האם זה בשבילי?
מה תפקידו של הנדסאי תוכנה? מה כוללים הלימודים? מהן אםשרויות התעסוקה? כמה מרוויח הנדסאי תוכנה?

חינוך והוראה

חינוך

כלכלה ופיננסים

חשבונאות (ראיית חשבון)

לימודי הנדסה

הנדסת מכונות- האם אתם מוכנים?
חולמים להשתלב בתחום המכשור הרפואי? תמיד רציתם לעבוד עם רובוטים? חולים על כלי רכב, מטוסים וחלליות? אולי הנדסת מכונות היא התחום שלכם.

לימודי מחשבים

לימודי בדיקת תוכנה QA - עולם מגוון של אפשרויות להתפתח
אחד המקצועות המבוקשים בהשכלה גבוהה, שרבים מחפשים בו עבודה בשוק התעסוקה הנו תחום בדיקות QA -Quality Assurance. הניגשים ללימודים בתחום זה לומדים להתמחות באבטחת איכות, בדיקות תוכנה, וריפיקציה ועוד תתי נושאים שנלווים מתוך ענף זה.

לימודי רפואה

טיפול, צמיחה וגדילה דרך אומנות
טיפול באומנות מאפשר למטופלים להושיט בלא-מודע יד למטפל שלהם ולמשוך אותו פנימה אל תוך נבכי נפשם, וכל זאת בצורה אל-מילולית לחלוטין. קיימות שיטות רבות לטיפול באמצעות אומנות, לרוב הן נעשות דרך שימוש באומנות חזותית כגון: ציור, צילום, פיסול וכו`, אך לאחרונה גם מקצועות הבמה נכנסו לקטגוריה טיפולית זו. בתום היצירה מנתחים המטפל והמטופל את משמעותה ביחס למצבו הנפשי והעכשווי. למה התכוון כשבחר דווקא את הצבעים האלה, מהי המשמעות של הדמות המעורפלת שצוירה ברקע, מדוע נבחרה צורה הנדסאית מסוימת לעומת אחרת, למה הדמות שבחר לשחק התנהגה בצורה זו ולא אחרת? תואר שני בטיפול באומנות, מיועד לכל מי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בשיטות הטיפול הייחודיות הללו, ולהתמקצע בשיקום הנפש-דרך צבע, צורה ומשחק.

מדעי החברה והרוח

מכל מקום ובכל זמן – ללמוד באוניברסיטה הפתוחה
לימודים באוניברסיטה הפתוחה

מדיניות ציבורית (תואר שני)

הו, כנרת שלי - הצפוניים החדשים

הו, כנרת שלי - הצפוניים החדשיםלימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649