NIRSH-FRONT

אינדקס מאמרים

הצג הכל

הכשרה מקצועית

לימודי יבוא– יצוא וסחר בינלאומי- רן בן עזרא
בעולם הגלובאלי ישנה חשיבות מכרעת לסחר העצום שנערך בין מדינות. יש אומרים שזהו הכוח המשמעותי ביותר בעולם ואינטרס כלכלי ענק בצידו

הנדסאים

איפה מתאים לך ללמוד במכללה או באוניברסיטה?
כמו שנהוג לומר "שום דבר לא מושלם" גם בבחירת מקום הלימוד, מכללה או אוניברסיטה, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו. הבחירה האם ללמוד במכללה או באוניברסיטה, מצריכים החלטה רצינית ובכל אחת מהאופציות יש יתרון וחסרון. מבולבלים?! הנה קצת מידע שיעזור לכם לעשות קצת סדר בדברים.

הנדסת מכונות

הנדסה אזרחית (בניין)

הנדסאי חשמל- להיות או לא להיות?
לא יודע אם מתאים לך ללמוד לתואר הנדסאי חשמל?
המידע הבא יעזור לך להחליט.

הנדסאי תוכנה - האם זה בשבילי?
מה תפקידו של הנדסאי תוכנה? מה כוללים הלימודים? מהן אםשרויות התעסוקה? כמה מרוויח הנדסאי תוכנה?

חינוך והוראה

חינוך

כלכלה ופיננסים

חשבונאות (ראיית חשבון)

כללי

ייעוץ תואר שני-כשתרצה להגיע לעומק
במציאות הכלכלית של ימינו, תואר שני הפך להיות "תנאי" לקבלת עבודה איכותית ומוערכת ולסחיטת קולות :"או-אה" מהחברה. מעטים המקצועות ומקומות העבודה המקבלים לשורותיהם סטודנטים עם תואר ראשון בלבד, שכן ההסתכלות והרושם הראשוני על המתראיין למשרה מסוימת, גדלים בדיאגראמה שווה להשכלתו,והישגיו האקדמאיים. לכן, אין פלא שמרבית הסטודנטים לא נחים על זרי דפנה אחרי קבלת התואר הראשון, ורצים לשחר חדש: קבלת תואר שני.

מקצוע לחיים- יש חיה כזאת?
עם פתיחת עונת ההרשמה ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל, הכין עבורכם אורן הוברמן, פסיכולוג תעסוקתי במרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת בן- גוריון בנגב, מדריך ייעודי לבחירת מסלול לימודים הכולל טיפים חשובים לקבלת ההחלטה המוצלחת ביותר עבורכם.

איך להיות יזמים כבר במהלך התואר הראשון?
סטארט-אפ ויזמות הן כנראה המילים הכי חמות בשנים האחרונות. כולנו מחכים לרגע שהרעיון הגדול יגיע ויהפוך להצלחה מסחררת. אקזיט של מיליונים, חופשות, טיולים ולא רגע אחד נוסף של עבודה. טוב, עוד יש כמה צעדים שצריך לעבור לפני זה, אבל מזל שיש מקומות כמו אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, שפותחת בפנינו את כל האפשרויות ונותנת לנו שפע של הזדמנויות להגיע לשם.

לימודי הנדסה

הנדסת מכונות- האם אתם מוכנים?
חולמים להשתלב בתחום המכשור הרפואי? תמיד רציתם לעבוד עם רובוטים? חולים על כלי רכב, מטוסים וחלליות? אולי הנדסת מכונות היא התחום שלכם.

לימודי מחשבים

לימודי בדיקת תוכנה QA - עולם מגוון של אפשרויות להתפתח
אחד המקצועות המבוקשים בהשכלה גבוהה, שרבים מחפשים בו עבודה בשוק התעסוקה הנו תחום בדיקות QA -Quality Assurance. הניגשים ללימודים בתחום זה לומדים להתמחות באבטחת איכות, בדיקות תוכנה, וריפיקציה ועוד תתי נושאים שנלווים מתוך ענף זה.

לימודי משפטים

משפטים

לימודי רפואה

טיפול, צמיחה וגדילה דרך אומנות
טיפול באומנות מאפשר למטופלים להושיט בלא-מודע יד למטפל שלהם ולמשוך אותו פנימה אל תוך נבכי נפשם, וכל זאת בצורה אל-מילולית לחלוטין. קיימות שיטות רבות לטיפול באמצעות אומנות, לרוב הן נעשות דרך שימוש באומנות חזותית כגון: ציור, צילום, פיסול וכו`, אך לאחרונה גם מקצועות הבמה נכנסו לקטגוריה טיפולית זו. בתום היצירה מנתחים המטפל והמטופל את משמעותה ביחס למצבו הנפשי והעכשווי. למה התכוון כשבחר דווקא את הצבעים האלה, מהי המשמעות של הדמות המעורפלת שצוירה ברקע, מדוע נבחרה צורה הנדסאית מסוימת לעומת אחרת, למה הדמות שבחר לשחק התנהגה בצורה זו ולא אחרת? תואר שני בטיפול באומנות, מיועד לכל מי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בשיטות הטיפול הייחודיות הללו, ולהתמקצע בשיקום הנפש-דרך צבע, צורה ומשחק.

מדעי החברה והרוח

מדיניות ציבורית (תואר שני)

סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

מדעים מדויקים

המכללה האקדמית הדסה, מקום ראשון בטיב ההוראה

מנהל עסקים

מינהל עסקים (MBA)לימודים + נרשמים ללימודים  -כל ההצעות ללימודים בישראל יועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם ללא תשלום בטלפון 073-2158649